dreambox forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pli İmagede GBox Yükleme [ Anlatım ]

Pli İmagede GBox Yükleme [ Anlatım ] Empty Pli İmagede GBox Yükleme [ Anlatım ]

Mesaj   Ptsi Mart 05, 2012 10:07 pm

Pli İmagede GBox Yükleme [ Anlatım ]

li İmage GBox emusu kullanımında oldukça sorunsuz , donmasız ve kullanışlı bir imagedir.Alternatif olarak denemek isteyenler olursa tavsiye ederim.Pli imagede Gbox yüklemeyi izah etmeye çalışacağım.

Aşağıda verdiğim Sırayı Aynen Takip Ederek Yapıyoruz.

Kumandadan Mavi tuş / Software Management / Downloads / SoftCams- Cardservers / Older Softcams giriyoruz ve Gbox in Menü (No Softcam) (latest) yazan yere gelip Kumandadan OK liyoruz.Ve yükleme 1 kaç sn de bitiyor.Daha sonra BURADAN indirdiğimiz gbox emu dosyasını FlashFXP programı ile DreamBoxa bağlanıp ../ var / bin / klasörü içine atıyoruz.FlashFXP programında attığımız gbox emu dosyası üzerine sağ tıklayıp CHMOD yazan yere tıklıyoruz ve 755 yapıp OK liyoruz.Daha sonra ../ var / keys içine gerekli dosyalarımızı ( gbox.cfg,cwshare.cfg,softcam.cfg ) yine FlashFXP programı ile atıyoruz.
Son olarak Kumandadan Mavi tuşa basıp Softcam Setup'a giriyoruz ve Gboxı seçiyoruz.Ve kumandadan yeşil tuşla Restart ediyoruz..İşte hepsi bu

- Similar topics